samsung galaxy j3 tryb rowerowy 2016

 

Nie przegap
Wywiad z CEO realme w Europie – Madhav Sheth zapowiada zmiany
Madhav Sheth
Nowy wiceprezes oraz CEO realme w Europie i Indiach, czyli Madhav Sheth, znalazł chwilę czasu dla nas i zgodził się odpowiedzieć na kilka pytań. Ostatnie dni dla marki były wyjątkowo zajęte, bo firma po raz pierwszy pojawiła się na międzynarodowych targach IFA w Berlinie. W związku z tym postanowiliśmy porozmawiać o planach na przyszłość, rozwoju […]

Ostatniego dnia marca Samsung planuje wprowadzić w Indiach swojego najnowszego smartfona. Najprawdopodobniej będzie to Galaxy J3 (2016), a więc jeden najtańszych z najsłabszej serii Koreańczyków, ale razem z nim pojawi się tryb, który – póki co – nie pojawił się na żadnym z innych urządzeń firmy.

 

Grafika, którą widzicie na początku newsa sugeruje odmieniony styl jazdy. Jak podają różne źródła, chodzi właśnie o jazdę rowerem i tzw. „Bike mode”. O co tak naprawdę chodzi? Wszystko sprowadza się do wyciszenia wszelkich notyfikacji. Nie ujrzymy informacji o przychodzących połączeniach, a nasi rozmówcy otrzymają ustaloną wcześniej wiadomość. Samsung chce, aby nic nas nie rozpraszało podczas jazdy rowerem. Tak, na tym etapie przypomina to tak naprawdę tryb „nie przeszkadzać” toteż możemy się spodziewać innych dodatków, o których na razie nic nie wiemy, ale wszystko powinno wyjaśnić się w czwartek. Sam Galaxy J3 to nic innego jak 5-calowy smartfon ze Snapdragonem 410 i 1,5 GB RAM na pokładzie, który działa pod kontrolą Androida 5.1 Lollipop.

 

Mimo wszystko, nowa funkcja Samsunga może okazać się ciekawa dla fanów jazdy na rowerze. Być może Koreańczycy wyróżnią w tym nawigację czy też inne, interesujące parametry.

 

 

źródło: Phone Arena
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.