Tryb rowerowy w Samsungach – co tak właściwie jest zapowiadane?

Aplikacje

samsung galaxy j3 tryb rowerowy 2016

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Ostatniego dnia marca Samsung planuje wprowadzić w Indiach swojego najnowszego smartfona. Najprawdopodobniej będzie to Galaxy J3 (2016), a więc jeden najtańszych z najsłabszej serii Koreańczyków, ale razem z nim pojawi się tryb, który – póki co – nie pojawił się na żadnym z innych urządzeń firmy.

 

Grafika, którą widzicie na początku newsa sugeruje odmieniony styl jazdy. Jak podają różne źródła, chodzi właśnie o jazdę rowerem i tzw. „Bike mode”. O co tak naprawdę chodzi? Wszystko sprowadza się do wyciszenia wszelkich notyfikacji. Nie ujrzymy informacji o przychodzących połączeniach, a nasi rozmówcy otrzymają ustaloną wcześniej wiadomość. Samsung chce, aby nic nas nie rozpraszało podczas jazdy rowerem. Tak, na tym etapie przypomina to tak naprawdę tryb „nie przeszkadzać” toteż możemy się spodziewać innych dodatków, o których na razie nic nie wiemy, ale wszystko powinno wyjaśnić się w czwartek. Sam Galaxy J3 to nic innego jak 5-calowy smartfon ze Snapdragonem 410 i 1,5 GB RAM na pokładzie, który działa pod kontrolą Androida 5.1 Lollipop.

 

Mimo wszystko, nowa funkcja Samsunga może okazać się ciekawa dla fanów jazdy na rowerze. Być może Koreańczycy wyróżnią w tym nawigację czy też inne, interesujące parametry.

 

 

źródło: Phone Arena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x