HTC 10 1

HTC już wkrótce oficjalnie zaprezentuje swojego flagowca na rok 2016. Widzieliśmy już zdjęcia, jak i poznaliśmy specyfikację techniczną i dowiedzieliśmy się o skróconej nazwie – po prostu HTC 10. Niemniej odłóżmy na bok rozważania na temat sprzętu i skupmy się na nakładce systemowej, a dokładniej na oficjalnych tapetach!

 

Tajwański producent znany jest ze swojej autorskiej nakładki jaką jest HTC Sense. Wraz z nadejściem nowego modelu pojawi się również następna wersja oprogramowania, czyli Sense 8.0. Tapety, jakie Wam zaprezentuję mają właśnie pochodzić z #powerof10, w którym znajdziemy 5,15 calowy ekran prawdopodobnie o rozdzielczości QHD (2560 x 1440 pikseli).

 

 

Oczywiście główną „robotę” odgrywa tutaj minimalizm, który od dłuższego czasu stał się popularny i producenci często na niego stawiają. O ile zaprezentowane tutaj tła mogą wydawać Wam się nijakie, o tyle na ekranie smartfona zmienicie zdanie. Polecam sprawdzić u siebie!

 

Dla szybkiego przypomnienia HTC 10 wcale nie odbiegnie specyfikacją techniczną od konkurencji, a wynik w AnTuTu rzędu 150 tysięcy punktów bije wszystkich na łeb na szyję.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.