Wiemy kiedy HTC wprowadzi do sprzedaży swojego flagowca – LG może się uczyć

Newsy

HTC-10

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

O nadchodzącym flagowcu HTC wiemy już naprawdę wiele. Model ukryty pod nazwą kodową Perfume, który być może ujrzymy jako „10” zapowiada się nieciekawie, co potwierdzają Wasze komentarze, ale jednak Tajwańczycy będą mogli pochwalić się jednym aspektem swojego marketingu.

 

Otóż według plotek HTC 10 pojawi się na półkach sklepowych już po kilku dniach od oficjalnej premiery. Tajwańczycy zaprezentują swojego flagowca 12 kwietnia, a w sprzedaży ujrzymy go już po 3 dniach. Czemu LG może się uczyć? Kiedy poznaliśmy G5? Ponad miesiąc temu i dopiero w prima aprilis koreański flagowiec trafi do sklepów. Samsung również pod tym względem lepiej sobie poradził i całą sytuację związaną z LG opisywałem w osobnym artykule. Jednak wróćmy do HTC. Dzisiaj przedstawiłem Wam pokaźną galerię zdjęć nadchodzącego smartfonu, a także tapety z Sense 8, które możecie pobrać dla siebie.

 

Mimo wszystko ruch Tajwańczyków związany z szybkim wprowadzeniem smartfonu do sprzedaży może okazać się dobrym pod względem marketingu – szał związany z nowością sprawi, że wszelkie wady nie zostaną jeszcze ujawnione, ale miejmy nadzieję, że nadchodzący flagowiec HTC będzie miał same zalety i uratuje firmę od upadku.

 

 

źródło: AndroidAndMe


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x