[Film] Oglądaliście serial: „Technicy-magicy” (IT Crowd)? Google też i zamieściło małą niespodziankę dla fanów

Newsy

it crowd technicy magicy android google easter egg dialer

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Technicy-magicy, czyli oryginalnie IT Crowd to pozycja obowiązkowa dla wszystkich geeków. Serial komediowy sprzed kilku lat zdobył duże uznanie wśród fanów technologii. Obrazuje życie typowych techników komputerowych, których polecenie „próbował Pan/Pani  wyłączyć i włączyć?” to święta reguła.

 

Okazuje się, że Google również oglądało ten serial komediowy, który u nas od czasu do czasu można obejrzeć na Comedy Central. Amerykanie postanowili zamieścić pewnego rodzaju easter egg, który tak naprawdę możecie już znać od pewnego czasu, ale założę się, ze nie wszyscy o tym słyszeli.

 

 

Dokładniej rzecz biorąc to powyższy „numer ratunkowy” pojawił się w Androidzie. Jeśli korzystacie z Marshmallow i posiadacie  standardowy dialer to wykręćcie widoczny powyżej telefon: 01189998819991197253. Przed ostatnią cyfrą należy zrobić dłuższą pauzę, a smartfon zareaguje na to następująco:

 

 

Tak naprawdę to drobnostka, ale obrazuje, że Google również ma poczucie humoru i reaguje na „popkulturę”.

 

Tak naprawdę jeszcze nie poznaliśmy niespodzianki związanej z logiem Android N, więc może w tej kwestii Google również zdecyduje się na easter egg związany z „geekowskiim” serialem. Macie swoje typy?

 

 

źródło: Reddit


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x