Meizu Pro 6 pozuje do zdjęć. Gdzieś już to widzieliśmy?

Newsy

Meizu-MX6-or-Pro-6-concept-renders

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Następca Meizu PRO 5 to z pewnością jeden z najbardziej wyczekiwanych smartfonów tego kwartału. Nic dziwnego, po modelu PRO 5 oczekiwania są naprawdę wygórowane. Do sieci wyciekły zdjęcia smartfona. Na pierwszy rzut oka widać, że Meizu PRO 6 będzie garściami czerpał z wyglądu swojego poprzednika. Sami zerknijcie.

 

meizu pro 6

 

Meizu PRO 6 ma być wyposażony w procesor Exynos 8890, 6 GB RAM, Flyme 6.0 OS, wyświetlacz FHD oraz technologię szybkiego ładowania. Według napływających informacji, smartfon wspierać ma także Force Touch/3D Touch.

 

Kiedy smartfon zadebiutuje? Tego niestety producent jeszcze nie zdradził, ale znając Meizu, możemy już powoli zacierać ręce.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x