apliacje-na-wakacje-664x374

Ile razy zdarzyło Wam się być w obcym mieście, na spontanicznej wycieczce i widząc ceny przewodników kieszonkowych decydować się na zwiedzanie „po swojemu”? Ani razu? Nic nie szkodzi! Nawigacja piesza przydaje się przecież nie tylko na wycieczkach, a korzystanie z większości aplikacji tego typu mocno drenuje baterię smartfonu. Jak sobie zatem z tym poradzić? Dzięki SmartNavi!

 

SmartNavi jest świetną nawigacją, dzięki której spacer w obcym, nieznanym nam mieście okaże się przyjemnością, a dojście do polecanego muzeum nie zużyje całej baterii w naszym smartfonie. SmartNavi liczy nasze kroki i rozpoznaje kierunek, dzięki czujnikom obecnym w urządzeniu. Jest to znacznie mniej prądożerne niż opieranie się na nadajnikach GPS.

 

 

Aby aplikacja, a tym samym nasza trasa przebiegała prawidłowo należy uzupełnić w niej wzrost, a podczas korzystania trzymać smartfon przed sobą. Oczywiście nie zastąpi to pełnoprawnej nawigacji czy nie zajmie miejsca Map Google’a, ale jako darmowa i pozbawiona reklam aplikacja na wycieczki sprawdzi się świetnie.

 

POBIERZ

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.