samsung wygiety patent wyswietlacz ekran

 

Pamiętacie jeszcze o projekcie Valley? Tak, to ten, który pojawił się w Sieci jeszcze w zeszłym roku i oficjalnie miał ujrzeć światło dzienne na początku bieżącego. Tym samym okazuje się, że premiera najprawdopodobniej została przesunięta na trzeci lub czwarty kwartał.

 

Jednak może to i dobrze? Jeśli nie pamiętacie jak miał wyglądać projekt Valley to oto koncept:

 

samsung project valley koncept njasdjkdsa

 

Teraz najprawdopodobniej wszystko ma być wzorowane na grafice patentowej, którą możecie ujrzeć na początku newsa. Z dwóch ekranów zostaje jeden, który najprawdopodobniej będzie mógł składać się na pół. Problem sztywnej elektroniki jeszcze nie został rozwiązany (dla konsumentów) toteż jak możecie zauważyć smartfon będzie „łamał” się w połowie. Rozwiązanie jest o tyle lepsze, że pozostanie ciągłość jednego wyświetlacza, co z pewnością będzie wizualnie lepszym rozwiązaniem niż dwa osobne ekrany.

 

Liczę, że ten smartfon ujrzy światło dzienne, gdyż od lidera mobilnego rynku wymagamy naprawdę wiele. Nowy typ budowy z pewnością ma szansę wprowadzić coś nowego, świeżego na mobilny rynek. Pod warunkiem, że Samsung tym razem zdecyduje się wykorzystać swoje patenty. Bylibyście zainteresowani takim smartfonem? Oczywiście cena z pewnością nie będzie należała do najniższych – w końcu Koreańczycy z pewnością nie zastosują słabych i tanich podzespołów.

 

 

źródło: SamMobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.