YouTube_Space

 

Jeśli śledzicie zagraniczne portale technologiczne na Facebooku czy też Twitterze to z pewnością zauważyliście, ze coraz częściej pojawiają się transmisje na żywo. Takiej możliwości ewidentnie brakuje w przypadku wszystkich usług Google toteż nie pozostaje nam nic innego jak czekać na YouTube Connect.

 

Tak oto najpopularniejsze rozwiązania związane z transmisją na żywo to Facebook Live i Periscope. YouTube Connect ma oferować dokładnie to samo i tak oto będziemy mogli oglądać różne nagrania wprost z tworzonej aplikacji albo zwykłego YouTube’a. Oczywiście komentarz Google w tej sprawie brzmi następująco: „Nie komentujemy plotek i spekulacji”. Jak widać, Amerykanie nie chcą zostawać w tyle. W stosunku do Twitcha wydali YouTube Gaming, a teraz przyszła pora na ta lubianego Periscope.

 

Często korzystacie z takich rozwiązań? Niekoniecznie stojąc przed kamerą smartfonu, a bardziej jako ten widz, co ma przed sobą w żaden sposób nie przerobiony obraz. Czyżby to był kolejny cios wymierzony w telewizję?

 

 

źródło: The Verge

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.