Huawei P9 Lite będzie wyglądał inaczej niż P9, zobaczcie render

Newsy

huawei p9 nowe zdj (4)

 
W ostatnim czasie w Internecie możemy znaleźć bardzo dużo informacji na temat Huawei P9. Pokazywaliśmy Wam już kilka zdjęć, które wyciekły do sieci. Pojawiła się też zapowiedź telefonu przez firmę. Ponadto nawet szef firmy trzymał w ręku wspomniany model. Zatem mogliście zobaczyć, jak mniej więcej będzie wyglądało urządzenie. Jednak jak zapewne wiecie, telefon dostępny będzie w aż 4 wersjach. Jednak żadnej z trzech nie mogliśmy póki co zobaczyć na obrazkach, aż do teraz.
 
Huawei P9 Lite
 
W sieci pojawiły się rendery Huawei P9 Lite. Za wyciekiem stoi @onleaks. Podaje on również, że ekran jaki zobaczymy w smartfonie, będzie miał 5,2″. Ponadto wymiary telefonu to: 146,8×72,5×7,6 mm, a wejście 3,5 mm znajduje się na górze obudowy.
 
Dodatkowo w urządzeniu znajdzie się prawdopodobnie:

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]
  • Procesor Snapdragon 650
  • 2GB RAM
  • 16 GB pamięci wewnętrznej
  • Bateria o pojemności 2900 mAh

 
Cała rodzina P9 ma zostać zaprezentowana 6 kwietnia.
 
źródło: gizmochina, onleaks


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x