pornhub

Strony internetowe dzielą się na te dla mężczyzn i na te dla wszystkich. Żartobliwie mówiąc to właśnie te pierwsze są jednym z powodów, dla których powstały tryby incognito w przeglądarkach internetowych. Niemniej skupmy się na nowościach – a te są bardzo, hm, odważne.

 

PHub, czyli jedna z najchętniej odwiedzanych stron w swojej kategorii właśnie podjęła współpracę z BaDoink. Jej owocem są oczywiście filmy dla dorosłych, które można oglądać w goglach VR. Przeniesienie „tego” do wirtualnej rzeczywistości postanowiono całkiem, moim zdaniem nieźle, zareklamować. Wideo możecie zobaczyć tutaj – KLIK.

 

Wszystko działa w zwyczajnej przeglądarce. Można również pobrać dedykowane aplikacje, lecz nie są one wymagane do poprawnego działania wideo. Co więcej, PHub poszedł o krok dalej i stworzył nawet program na Oculusa.

 

pornhub gogle

 

Taki scenariusz był do przewidzenia i jedyne co trzeba było zrobić to poczekać. Wiadomo, że ten biznes przynosi olbrzymie pieniądze, a jeden z największych serwisów z branży chce już na samym początku zdobyć jak największą część rynku. Gogle VR rozdawane są nawet przez McDonald’s, dostępne są już niemalże na każdym kroku, często te wykonane z kartonu można zdobyć za darmo (tak, PH również zorganizowało taką promocję – ale wyobraźcie sobie te wielkie logo na paczkach pocztowych). Hitem to jednak nie będzie, kobiety szybko zaczną coś podejrzewać widząc swoich facetów cały dzień w goglach.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.