lg g5 nowy interfejs ux ui

LG G5 pojawi się na rynku już wkrótce. W związku z tym naturalną koleją rzeczy wydaje się promocja smartfonu, by coraz więcej spojrzeń, a zatem potencjalnych klientów zainteresowanych było urządzeniem. Można graficznie, można również w formie wideo. LG postawiło na tę drugą formę. A o jej całości zdecydujcie sami.

 

Najnowszy flagowiec, następca modelu G4 wprowadza na rynek innowację, jakiej jeszcze nie było. Wymienne moduły w smartfonie. Dzięki temu jesteśmy w stanie sami zdecydować o najważniejszym dla nas aspekcie np. aparacie czy możliwościach muzycznych wpinając odpowiedni moduł. Na tym też skupia się najnowsza reklama LG G5.

 

 

Wrażenia? Mnie zatkało. Mamy metro, mamy gościa i mamy G5. Po włożeniu modułu dołącza do tego zestawu uśmiech. Całość dosłownie trwa kilka sekund, reszta wideo to zapewnienie o starcie zabawy wyznaczonym na 1 kwietnia oraz prezentacji wariantów kolorystycznych. To mistrzowsko głupia reklamówka LG G5 – nie przedstawia tak naprawdę niczego, a pojawia się na ustach wszystkich. Być może to jest właśnie sposobem na sukces? Samsung dla kontrastu nie zamierzał się ograniczać.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.