Prima Aprilis od Google: 7,2-calowy Nexus Space, czyli 128 GB RAMu wprost z kosmosu

1 minuta czytania
Komentarze
nexus 2029 128 gb ram google prima aprilis

Za 8 dni możemy spodziewać się wielu mniej lub bardziej kreatywnych żartów związanych z Prima Aprilis. Jednak Google nieco się pospieszyło i tak oto „zapowiedziano” nowego Nexusa, a razem z nim pojawił się komentarz z… 2029 roku! Kosmiczna specyfikacja z przyszłości.

Tak oto poznajcie Nexusa Space, a więc 7,2-calowego smartfona, którego specyfikacja może robić wrażenie także na właścicielach dzisiejszych najwydajniejszych komputerów osobistych. Wyświetlacz prezentuje obraz w rozdzielczości 3000×2000 (500 dpi). Do tego dochodzi pamięć operacyjna wynoszą 128 GB. Jednak będąc bardziej spostrzegawczym zauważymy, że Google za 13 lat wciąż nie będzie stawało na wysokości zadania jeśli chodzi o aktualizacji. Oczywiście tymi słowami nawiązuję do wypowiedzi Apple i widocznym na powyższym zrzucie ekranu Androidzie 6.0 Marshmallow. Nie zabraknie również zmiany architektury na zdecydowanie „szerszą”, 128-bitową. W końcu jakoś tę pamięć operacyjną trzeba obsłużyć.

Szkoda, że Google pospieszyło się ze swoim żartem prima aprilisowym, gdyż 1 kwietnia mogłaby to być naprawdę ciekawa informacja, a dzisiaj? Deweloperzy, którzy otrzymali podobny komentarz mogą po prostu się nim z nami dzielić.

źródło: Android Police

Motyw