Zdjęcie profilowe to za mało? Teraz krótkie filmy wyróżnią nas na Facebooku

Aplikacje

facebook filmy profilowe zdjecia aktualizacja

 

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

Jak najłatwiej zidentyfikować siebie na Facebooku? Oczywiście zdjęciem profilowym, gdyż jak pokazuje ogromna baza użytkowników tego portalu społecznościowego to często samo imię i nazwisko to za mało. Mimo wszystko strona Marka Zuckerberga uważa, że fotografie są już nie modne.

 

Przyszła pora na filmy, które był testowane pod koniec ubiegłego roku. Okazuje się, że Facebook już niedługo tę funkcję udostępni na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych powoli zaczynają się pojawiać odpowiednie aktualizacje, które pozwalają na zastąpienie zdjęcia 7-sekundowym nagraniem. Jednak nie martwcie się, Facebook nie będzie krzyczał, domyślnie dźwięk jest wyłączony, ale nagranie zostanie zapętlone. Z pewnością otworzy to ogromne możliwości na różnego typu atrakcyjne połączenia – tak jak to miało miejsce razem z wprowadzeniem „zdjęcia w tle”, które zostało przez wielu wykorzystane do „poszerzenia” fotografii profilowej.

 

facebook zdjecie profilowe filmy pl

 

Już dzisiaj po wejściu na swój profil z aplikacji Facebooka i wybraniu naszego zdjęcia profilowego możemy zauważyć opcję: „Wkrótce: filmy profilowe”. W takim razie jestem ciekawy co sądzicie o tej zmianie? Już szykujecie kreatywne pomysły na wykorzystanie tej funkcji czy też zostaniecie przy tradycyjnych zdjęciach?

 

PS. Bardzo możliwe, że tę funkcję niektórzy z Was już mają – całość wchodzi w życie „falowo”.

 

źródło: Android Police


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x