samsung galaxy s7 pralka lg konfrontacja wodoodpornosc

 

 

Jak zapewne doskonale wiecie, Samsung Galaxy S7 i jego odmiana Edge posiadają certyfikat IP68, czyli Koreańczycy mogą i chwalą się tym, że ich smartfony są wodoodporne. Jednak czy ten flagowiec przeżyje czas spędzony w pralce stworzonej przez swojego rodzimego konkurenta.

 

Od razu uprzedzam, news należy traktować z lekkim przymrużeniem oka. Tego typu testy w głównej mierze mają za zadanie przyciągnąć widzów danego YouTubera i w tym wypadku jest tak samo. Także zobaczmy jak Samsung Galaxy S7 poradził sobie z pralką od LG:

 

 

Wspomniany certyfikat IP68 pozwala na zanurzenie w wodzie na 1,5 metra do pół godziny. Program pralki nie wypuścił Galaxy S7 przez około 50 minut, a także stale zmieniał ciśnienie, ale mimo wszystko LG nie pokonało Samsunga i smartfon wciąż jest w pełni sprawny. Tym samym jeśli planujecie zakup tego flagowca to nie musicie się obawiać o jego przypadkowe wypranie razem ze spodniami.

 

Co jeszcze YouTuberzy wymyślą, aby sprawdzić możliwości Samsunga? Być może Wy macie jakiś pomysł w tej kwestii? Dajcie znać w jakiego typu „mądrych” testach chcielibyście ujrzeć Galaxy S7 lub jakikolwiek inny telefon.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.