fooview

Czasami zdarza się tak, że chcielibyśmy uprościć korzystanie ze smartfonu. Mniej kliknięć, bardziej intuicyjna obsługa, szybszy dostęp do najpotrzebniejszych danych. Słowem: smartfon powinien myśleć równocześnie razem z nami. Jak to zrobić? Ano poratować się można aplikacją. I właśnie fooView jest jednym z najlepszych wyborów.

 

fooView nie znajdziecie w Sklepie Play. Jest to projekt twórcy aplikacji ES File Explorer, który postanowił tym razem spróbować swoich sił w nieco innej kategorii. Program znajdziecie na forum XDA, jak i wszelkie pytania i odpowiedzi przygotowane przez użytkownika fvalpha. Najważniejsze jest jednak same działanie aplikacji i zobaczenie do czego może nam się przydać.

 

 

Jak mogliście zauważyć na powyższym wideo funkcjonalność fooView jest ogromna. Dzięki niemu możemy udostępniać wybrane fragmenty ekranu, poszukiwać w Google, korzystać z tłumacza(!) albo szybko orientować się w lokalizacji numerów. Co więcej, dzięki tej małej i darmowej aplikacji jesteśmy w stanie przełączać się za pomocą jednego gestu między oknami czy nawet tworzyć skróty do ulubionych programów.

 

Morze funkcji umieszczone w jednej aplikacji. Czy warto? Oczywiście. Chyba że naprawdę lubicie dużo klikać.

 

POBIERZ

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.