Wyniki ankiety: niemalże jednogłośnie wybraliście nazwę dla Androida N! Czy zagranicą podobnie postąpili?

Newsy

android n nougat nugat nazwa ankieta

 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]

Niecały tydzień temu poinformowałem Was, że w Google Opinion Rewards pojawiły się ankiety, które skupiają się wokół słodyczy na literę „N”, co też nie trudno powiązać z nadchodzącą, nową wersją Androida, którego nowości możecie znaleźć w moim wczorajszym wpisie. Mimo wszystko, skoro Amerykanie nie chcą nam pozwolić , abyśmy mieli swój wkład w wybór słodyczy dla nadchodzącego Robocika to postanowiliśmy, że sami o tym zdecydujemy.

 

Tak oto ankieta sprzed tygodnia zostaje zamknięta i czas na podsumowanie. Zebraliśmy ponad 500 głosów, ale wygrany może być tylko jeden. W tym wypadku mówimy o pewnym zwycięstwie, które „konkurencji” pokazało gdzie jest ich miejsce. Tak oto ponad 58% z Was wybrało „Nougat” (Nugat) jako rozwinięcie nazwy Androida N. Na drugim miejscu, daleko, daleko z tyłu jest Nachos z niecałymi 17%, a coś mi się wydaje, że Google tę odpowiedź wymyśliło dla zmyłki, gdyż słusznie zauważyliście, iż nie wszystkie propozycje są słodyczami. Niemalże na sam koniec zobaczcie jak Wasze głosy wyglądają na wykresie:

 

android n nazwa wyniki ankiety nougat

 

Teraz pytanie czy zagranicą również głosowano podobnie? Najprawdopodobniej nie, gdyż czytając przeróżne komentarze można odnieść wrażenie, że Android N będzie nazywał się Napoleon – czyżby duży tutaj udział mieli Francuzi? Nieistotne, ale pytanie do Was czy taki wybór Google również przypadnie Wam do gustu?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x