android n nougat nugat nazwa ankieta

 

Niecały tydzień temu poinformowałem Was, że w Google Opinion Rewards pojawiły się ankiety, które skupiają się wokół słodyczy na literę „N”, co też nie trudno powiązać z nadchodzącą, nową wersją Androida, którego nowości możecie znaleźć w moim wczorajszym wpisie. Mimo wszystko, skoro Amerykanie nie chcą nam pozwolić , abyśmy mieli swój wkład w wybór słodyczy dla nadchodzącego Robocika to postanowiliśmy, że sami o tym zdecydujemy.

 

Tak oto ankieta sprzed tygodnia zostaje zamknięta i czas na podsumowanie. Zebraliśmy ponad 500 głosów, ale wygrany może być tylko jeden. W tym wypadku mówimy o pewnym zwycięstwie, które „konkurencji” pokazało gdzie jest ich miejsce. Tak oto ponad 58% z Was wybrało „Nougat” (Nugat) jako rozwinięcie nazwy Androida N. Na drugim miejscu, daleko, daleko z tyłu jest Nachos z niecałymi 17%, a coś mi się wydaje, że Google tę odpowiedź wymyśliło dla zmyłki, gdyż słusznie zauważyliście, iż nie wszystkie propozycje są słodyczami. Niemalże na sam koniec zobaczcie jak Wasze głosy wyglądają na wykresie:

 

android n nazwa wyniki ankiety nougat

 

Teraz pytanie czy zagranicą również głosowano podobnie? Najprawdopodobniej nie, gdyż czytając przeróżne komentarze można odnieść wrażenie, że Android N będzie nazywał się Napoleon – czyżby duży tutaj udział mieli Francuzi? Nieistotne, ale pytanie do Was czy taki wybór Google również przypadnie Wam do gustu?

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.