Lubicie Batmana, gry ekonomiczne lub symulatory? Zobaczcie te przecenione tytuły w Google Play

Newsy

Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło trochę czasu. Dziś możecie skorzystać z promocji na kolejne gry. Przecenione tytuły kupicie w różnych cenach. Zobaczcie je poniżej:
 

Nie przegap
Gry na HMS – jak wyglądają możliwości AppGallery i innych sklepów?
gry hms huawei call of duty pubg fortnite apex legends mobile
Kontynuujemy przygodę z Huawei Mobile Services. Jest to niejako nasza misja, w której chcemy pokazać, jak wygląda życie bez Usług Google. W ostatnim artykule dotyczącym aplikacji bankowych słusznie zauważyliście w komentarzach, że widać zmiany oraz rosnące zainteresowanie AppGallery. W takim razie w kolejnym kroku pojawiają się gracze. Czy gry w sklepie Huawei są godne uwagi? […]
  • LEGO ® Batman: Beyond Gotham – 9,36 zł.  Gra przygodowa z ludzikami LEGO w roli głównej. Wcielcie się w rolę Batmana i nie pozwólcie złemu Brainiacowi zniszczyć świat. Do odkrycia 100 różnych postaci oraz 45 misji, które koniecznie trzeba przejść.
  • LEGO Batman: DC Super Heroes – 9,36 zł. Batman i Robin łączą siły z innymi bohaterami, aby powstrzymać Jokera i Lexa Luthora. W tym tytule znajdziemy aż 80 postaci.
  • TruckSimulation 16 – 4,38 zł. W symulatorze TruckSimulation 16 wsiądziesz za kółko jednej z dziewięciu prawdziwych ciężarówek. Swoją karierę zaczniesz od starego, wyeksploatowanego pojazdu i zarobisz swoje pierwsze monety, realizując szereg zleceń spedycyjno-transportowych na drogach Europy Zachodniej i Środkowej. Za zdobyte środki będziesz kupować lepsze ciężarówki, np. jeden z pięciu pieczołowicie odwzorowanych ciągników siodłowych firmy MAN!’
  • Brass – 18,45 zł. Gra strategiczna, w której kluczową rolę gra ekonomia. Zadaniem gracza jest zbudowanie silnej gospodarki, jaka będzie lepsza od konkurencyjnych.

 
Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: własne


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x