ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Zaoszczędź nawet 70%, decydując się na zakup aplikacji Sygic GPS Navigation przed Świętami Wielkanocnymi

Autor: Jakub Bereziewicz Kategoria: Aplikacje
Marec_mobile_960

Sygic GPS Navigation to najbardziej zaawansowana aplikacja do nawigacji GPS dla systemu Android z mapami offline 3D od firmy TomTom, precyzyjną nawigacją „od drzwi do drzwi” ze wskazówkami głosowymi i bezpłatnymi aktualizacjami map. W okresie Wielkanocy firma Sygic oferuje wieczystą licencję Premium map Europy za 19,99 EUR. Licencja wieczysta na mapy całego świata jest dostępna za jedyne 29,99 EUR.

Korzystanie z aplikacji Sygic GPS Navigation pozwala zaoszczędzić na kosztach roamingu i transferu danych. Dokładne mapy offline działają bez połączenia z Internetem. Punkty zainteresowania POI ułatwiają znalezienie hotelu, znakomitej restauracji lub różnych atrakcji turystycznych. Nowe aktualizacje map są bezpłatne i dostępne co trzy miesiące.

01_PR_OSM_image

Dostęp do funkcji Premium, takich jak dynamiczny asystent pasa ruchu i zaawansowany widok skrzyżowań gwarantują bezpieczne i wygodne poruszanie się po drodze. Licencja Premium obejmuje również ostrzeżenia o zbliżaniu się do ostrych zakrętów z nadmierną prędkością, fotoradarach i ograniczeniach prędkości. Aplikacja korzysta z trójwymiarowych map i wyjątkowo czytelnego trybu do jazdy nocą.

W ramach specjalnej oferty wielkanocnej dodatkowe funkcje również są dostępne z 70% zniżką. Przykładowo: Nowatorska funkcja Head-up-Display, która wyświetla informacje na przedniej szybie samochodu, zapewniająca bezpieczniejszą jazdę nocą jest dostępna za jedyne 2,99 EUR. Kolejną funkcją jest Dashcam, która umożliwia nagrywanie drogi przed pojazdem, nie przerywając działania nawigacji. Usługi na żywo z funkcją ostrzeżeń o korkach i przenośnych fotoradarach są dostępne za jedynie 5,99 EUR rocznie.

02_PR_OSM_image

Dobra nawigacja charakteryzuje się niezawodnością i precyzją. Z aplikacji Sygic, która zyskała sobie renomę produktu najwyższej jakości, korzysta 125 milionów użytkowników na całym świecie. Ponad 800 000 użytkowników systemu Android oceniło nawigację Sygic na 4,3 w pięciostopniowej skali. Jest ona również jedną z najlepiej ocenianych aplikacji do nawigacji dostępnych w sklepie Google Play. Kliknij tutaj i pobierz aplikację lub przejdź do sklepu internetowego firmy Sygic, aby skorzystać z promocji uprawniającej do zniżki w wysokości 70%.

Artykuł powstał przy współpracy z firmą Sygic.

Sprawdź najnowsze wpisy