samsung galaxy s7 edge krawedz

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Z Galaxy S7 przyszło mi korzystać przez kilkadziesiąt minut, ale przez długi czas użytkowałem Galaxy S6 Edge. Wygięty na krawędziach wyświetlacz być może dodaje uroku, ale z pewnością nie wpływa na komfort użytkowania. Teraz doskonale widzą to użytkownicy tegorocznego flagowca z dopiskiem „Edge”.

 

Na całym świecie wiele osób zwraca uwagę na to, że pisanie na klawiaturze czy też obsługa aparatu sprawia wiele problemów w przypadku Galaxy S7 Edge. Specyficzny chwyt jaki trzeba stosować użytkując tego smartfona wymaga przyzwyczajenia, ale wielu użytkowników zaczęło skarżyć się, że proste czynności potrafią irytować. Tym samym Samsung wydał aktualizację, która teoretycznie powinna ten problem wyeliminować. Wszystko sprowadza się do rozpoznawania przez system chwytu urządzenia i obsługi pojedynczymi kliknięciami. Póki co zdania są podzielone czy poprawki ważące kilka megabajtów faktycznie zwiększają komfort użytkowania Galaxy S7 Edge.

 

Abstrahując od tej aktualizacji, ciekawe czy Samsung będzie w stanie jak Apple skomentować całą sytuację stwierdzeniem: „Źle trzymasz telefon”. Mimo wszystko, tak jak wspomniałem na początku, problem z pewnością istnieje, ale można się do niego przyzwyczaić. Z drugiej strony istnieją algorytmy mogące poprawić komfort użytkowania.

 

 

źródło: SamMobile
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.