ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

To prawdziwy król cyferek – 180 tysięcy punktów w AnTuTu!

Autor: Kamil Lewicki Kategoria: Newsy
Xiaomi-Mi-5

Benchmarki są ulubionym tematem tych, dla których „cyferki w 2016 roku wciąż mają znaczenie”. Oczywiście nie traktuje się już ich jako wyznacznik wydajności i kultury pracy danego modelu. Wciąż są jednak skutecznym motywatorem do rywalizacji między producentami – wszak skoro nie można zaskoczyć specjalizacją, trzeba spróbować optymalizacją.

Znamy już króla z wynikiem 142 tysięcy punktów w AnTuTu – jest nim Xiaomi Mi5. Tym razem rekord został pobity o prawie 40 tysięcy. Spodziewacie się tutaj Samsunga Galaxy S7? A może LG G5? Niepozornej oraz cichej Xperii X Performance? Nic z tego! Rekord został ustanowiony po raz kolejny przez flagowy model chińskiego producenta – Mi5 wyposażonego w Snapdragona 820 taktowanego zegarem 2,15 GHz oraz 4 GB RAM.

Xiaomi Mi5 zdobył 179556 punktów . W teście pojedynczego rdzenia (Geekbench) jest lepszy od Galaxy S7 z wynikiem 2305 punktów, lecz wciąż słabszy od Apple iPhone 6s. Natomiast test wielu rdzeni (również GB) z rezultatem 5358 punktów plasuje Mi5 na trzecim miejscu – tuż za Meizu Pro 5 oraz SGS7.

Wniosek jest chyba oczywisty – szukasz smartfonu, którego długo nic nie pobije w AnTuTu? Wybierz Mi5.

źródło: Phone Arena

Sprawdź najnowsze wpisy