samsung-music

 
Smartfony stały się współczesnymi „walkmanami”. Wielu z Was z pewnością wgrało do pamięci wewnętrznej co najmniej kilkadziesiąt „empetrójek” i umila sobie czas słuchając muzyki. Do tego jak wiadomo potrzebna jest jeszcze odpowiednia aplikacja. Można skorzystać z preinstalowanej przez danego producenta lub ściągnąć inną z Google Play. Jakiś czas temu Sony udostępniło swój odtwarzacz muzyczny do pobrania, teraz przyszedł czas na Samunga.
 
Samsung Music dostępne jest w wersji beta za darmo. Aplikacja wspiera takie pliki muzyczne jak mp3, FLAC, aac, wma. Umożliwia ona sortowanie list po kategoriach, które uwzględniają, rodzaj, folder, kompozytora, album, tytuł czy artystę. Interfejs jest estetyczny, typowy dla koreańskich aplikacji, trochę podobny do odtwarzacza Sony. Program będzie na bieżąco aktualizowany, a błędy w czasie beta testów naprawiane. Możecie go ściągnąć TUTAJ. Jest jednak jeden haczyk. Działać on będzie tylko i wyłącznie na urządzeniach z Androidem w wersji 6.0 Marshmallow.
 
Póki co aplikacja ma średnią ocen na poziomie 3,8 tak jak Muzyka od Sony.
 
źródło: sammobile

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.