Samsung zadowolony z Q3 2012

Newsy

Samsung zaprezentował wyniki finansowe za trzeci kwartał 2012 roku. Koncern ma się z czego cieszyć, ponieważ zanotował wzrost dochodów w głównych oddziałach firmy.

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Firma poinformowała, że łączne przychody w ubiegłym kwartale wyniosły 47,5 miliarda dolarów, co daje 26 procentowy wzrost w porównaniu z rokiem ubiegłym. Ponadto zyski operacyjne wyniosły 7,4 miliarda dolarów, co w porównaniu z ubiegłym rokiem daje 91% wzrost. Najciekawsze są oczywiście dane związane ze smartfonami.  Samsung poinformował, że dział mobilny generuje aż 23,9 mld dolarów przychodów. Natomiast sam dział wyświetlaczy przyniósł 7,7 miliarda dolarów przychodu.

Firma w czwartym kwartale 2012 roku prognozuje, że zyski będą jeszcze lepsze, a to za sprawą promocji Galaxy Note II.

Źródło: The Verge 


Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.

Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x