meizu-pro-6

 
Ostatnio w Internecie mogliśmy obejrzeć kilka zdjęć, na których podobno zobaczyć można było iPhone’a 7. Charakterystyczną i właściwie jedyną zmianą widoczną w nowym modelu jest umiejscowienie anteny. Poza tym wnioskując po pleckach, dużych różnic w stosunku do „szóstki” nie da się zauważyć. Jednak okazuje się, że to, na co patrzyliśmy, to wcale nie iPhone 7, a prawdopodobnie Meizu Pro 6!
 
Dlaczego mamy wierzyć nowym informacjom? Otóż podał je rzekomo wiceprezes firmy Li Nan. Ponadto na potwierdzenie swojej tezy wrzucił do Internetu kolejne zdjęcie. Dodał, że pracownicy fabryki popełnili błąd określając urządzenie jako iPhone 7, a firma długo pracowała nad tym designem, aby zaskoczyć fanów.
 
meizu-pro-6-2
 
Jeżeli chodzi o specyfikację, to Meizu Pro 6 będzie pierwszym smartfonem, w którego wnętrzu znajdzie się procesor Helio X25. Pozostałe parametry to prawdopodobnie 6 (lub 4) GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, 5,5-calowy ekran 1080 p, przycisk home ze skanerem linii papilarnych. Mówi się też o szybkim ładowaniu i 3D Touch. Urządzenie ma działać na nakładce Flyme 6.0.
 
źródło: gizmochina, weibo

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.