Minecraft_Story_Mode-840x472

Minecraft, czyli gra, w której nie liczy się grafika tylko grywalność. Dostępna jest już niemalże na każdej platformie. Co więcej, na każdej z nich osiąga ona wyśmienity sukces sprzedażowy, a nawet teraz, kilka lat po premierze produkcja posiada ogromną liczbę fanów na całym świecie. Co nas zatem jeszcze czeka? Gdzie spotkamy kolejnego Creepera? Odpowiedź zdaje się nasuwać sama – w wirtualnej rzeczywistości!

 

Minecraft został zapowiedziany już przez Microsoft z przeznaczeniem dla Oculusa podczas konferencji w San Fransisco. Samsung zatem nie może zostać w tyle i oznajmił, że pojawi się również wersja stworzona specjalnie dla Gear VR, czyli okularów, które otrzymali w gratisie kupujący Galaxy S7 oraz S7 edge. Niestety koreański producent nie zdradził nic więcej, pozostaje nam jedynie zabawa w gdybanie i przypuszczanie. Z pewnością możemy powiedzieć co nieco o cenie, która powinna być zachęcająca. Zważywszy, że sam koszt Gear VR jest bardzo atrakcyjny względem konkurencji.

 

Czy to będzie hit? Myślę, że tak, a słowem klucz jest przecież sama nazwa gry – Minecraft. Samsung upiecze dwie pieczenie na jednym ogniu. Wzrośnie sprzedaż Gear VR, a tym samym jego propozycja wirtualnej rzeczywistości zajmie znaczną część rynku. A nie zapominajmy przecież o ostatnim eksperymencie, który udowodnił, że dzięki odpowiedniej pracy można pozbyć się swoich lęków.

 

źródło: Android Authority

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.