ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Każda z tych gier kosztowała ponad 20 zł. Teraz kupicie je po około 5 zł!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło trochę czasu. Dziś możecie skorzystać z promocji na gry. Prawdziwą perełką wśród nich jest z pewnością Goat Simulator. Większość tytułów kupicie za około 5 zł, z jednym wyjątkiem. Zobaczcie je poniżej:
 

  • Goat Simulator – 4,99 zł. Jeżeli ktoś nie słyszał o tej grze, to jest to symulator…kozy. Twoim zadaniem będzie zrobienie jak największej destrukcji wokół. Jak twierdzą sami twórcy, „Goat Simulator to naprawdę głupia gra i tak naprawdę powinieneś wydać swoje pieniądze na coś innego np. hula hop albo zaoszczędzić je i kupić potem na prawdziwą kozę”!
  • The Ghost Archives (Full) – 4,72 zł. Gra przygodowa, w której musisz przetestować swoje paranormalne umiejętności. Miejscem działania będzie Shady Valley, w którym doszło do serii tajemniczych zniknięć. W misjach będzie Ci towarzyszył duch. Tytuł nie jest niestety dostępny w polskiej wersji językowej.
  • Mordercza Układanka (Full) – 5,49 zł. Mordercza Układanka: Lalkarz to gra przygodowa, łącząca elementy thrillera psychologicznego i kryminału. Dedykowana szczególnie fanom scen z ukrytymi obiektami. Spokojnym do tej pory miastem wstrząsa seria morderstw. Ofiarami są młode kobiety, a ich zabójca pozostaje nieuchwytny. Jego ponurą wizytówką są niezwykłe zabawki zostawiane na miejscu swych zbrodni – media nadają mu przydomek Lalkarz.
  • Star Chindy: SciFi Roguelike – 7,95 zł. Tytuł ten jest strategią w klimatach Sci-Fi. Może on być trudny dla zwykłych graczy. Lubicie statki kosmiczne, pociski i wyrzutnie? Ta pozycja jest dla Was!

 
Oczywiście czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: własne, google play

Sprawdź najnowsze wpisy