marshmallow sams

O tym, że Samsung ociąga się w procesie aktualizacji swoich modeli (nawet tych z półki premium) do najnowszej wersji Androida 6.0 Marshmallow każdy już chyba wie. Ostatnio pojawił się nareszcie update dla modelu Galaxy S6, lecz jeśli jeszcze nie otrzymaliście żadnego powiadomienia to mam dla Was pewien ratunek. Na już.

 

Samsung Theme Store. Kojarzycie, prawda? Otóż właśnie w tym sklepie pojawił się motyw autorstwa Lucasa Kendi. Jest on w stanie przeobrazić wygląd Waszego dotychczasowego TouchWiza na bardziej aktualny – zmienią się kolory, ikony aplikacji oraz pojawi się nowy panel powiadomień. W ten oto sposób Wasz niezaktualizowany Samsung zyska namiastkę „Pianki”. Niestety będą to jedynie atuty kosmetyczne, a funkcjonalność pozostanie taka sama.

 

 

Jednak darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. Nie przyszła góra do Mahometa to Mahomet przyszedł do góry. Miejmy nadzieję, że sytuacja wkrótce się zmieni i OTA dostaną już wszyscy. Niemniej jak na razie, jeśli macie na swoich smartfonach Samsung Theme Store sprawdźcie jak wygląda „TouchWiz 6.0„. A spragnionym mocniejszych klimatów polecam wersję Dark.

 

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.