League of Legends

 
Ilość komunikatorów dostępnych w Google Play jest duża. Użytkownicy mają wybór – od najpopularniejszego Facebook Messengera do np. niszowego Yahoo Messengera lub bardzo prywatnego Path Talk. Wybór odpowiedniej aplikacji z pewnością zależy również od naszych upodobań, znajomych, którzy ich używają lub od naszego…hobby.
 
Ostatnio pisaliśmy Wam o tym, że dostępna jest w sklepie Google Play oficjalna aplikacja do League of Legends , jednak nie działała ona w Polsce. Teraz się to zmieniło i w końcu możecie korzystać z dobrodziejstwa od Riot Games.
 
League Friends łączy się z naszym kontem stworzonym w grze. Funkcje jakie ona zawiera to (według oficjalnej strony):
 

  •  TO LISTA ZNAJOMYCH W WASZEJ KIESZENI
  •  

Dzięki aplikacji League Friends nie musicie być przywiązani do waszego ważącego 50 kg, chłodzonego wodorem kompa do gier tylko po to, żeby zamienić parę słów ze swoją ekipą rankingową. Zminimalizowaliśmy waszych kumpli i teraz mieszczą się w waszych spodniach.
 

  •  NIGDY WIĘCEJ NIE PRZEGAPICIE ZAPROSZEŃ
  •  

Powiadomienia pozwolą waszym znajomym złapać was, kiedy najdzie ich ochota na grę. Powiadomienia można też wyłączyć, aby zignorować ludzi, takich jak ten jeden znajomy, który w kółko gra Singedem, a nie bardzo mu to wychodzi.

     
  •  PRZYGOTUJCIE SIĘ NA NOWE FUNKCJE SPOŁECZNOŚCIOWE W SEZONIE 2016
  •  

Aplikacja na początek pozwala na przeglądanie swojej listy znajomych, dodawanie nowych oraz na czatowanie z pojedynczymi osobami, ale z czasem będą się pojawiały nowe funkcje, podobnie jak w League of Legends.

 

źródło: riot games, google play

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.