ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Dwa ekrany, w tym jeden zagięty – zobaczcie niesamowity telefon z klapką!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
GiONEE-W909

 
Trzeba przyznać, że technologia zagiętego wyświetlacza, która najpierw zawitała w modelu Note Edge, a potem w Galaxy S6 Edge okazała się bardzo trafiona. Pod względem estetycznym modele z zakrzywionym ekranem prezentują się wyśmienicie, jednak Koreańczycy powinni jeszcze bardziej popracować nad ich użytecznością. Ponadto cena jaką sobie życzą za takie smartfony jest znacznie wygórowana.
 
Ostatnio do grona producentów, którzy wykorzystują technologię dołączyło vivo z modelem Xplay 5 Elite. Dodatkowo pisaliśmy też o plotkach jakoby Huawei i Xiaomi były również zainteresowane zastosowaniem zagiętego wyświetlacza w swoich urządzeniach.
 
Okazuje się, że trzecim smartfonem, który będzie posiadał zakrzywiony ekran, jest nietypowy Gionee W909. Urządzenie to można określić mianem oryginalnego, ponieważ oprócz użytego wyświetlacza, jest to telefon z klapką! Warto dodać, że pojawią się tutaj aż 2 ekrany.
 
Przewidywane parametry urządzenia to procesor Helio P10 MediaTek MT 6755, 4 GB RAM, aparat 16 MPx z tyłu oraz 5 MPx z przodu, 32 GB pamięci wewnętrznej, wymiary: 124,6 x 62,5 x 16,4 mm. Cena tego telefonu to prawdopodobnie około $ 615.
 
źródło: gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy