samsung_galaxys7_gold_1

Złote telefony są coraz częściej wybierane przez klientów. Być może dlatego, że kolor czarny kojarzy im się pospolicie i nie wywoułuje zachwytu na twarzach znajomych, a biała wersja kolorystyczna zostaje powoli kojarzona z „dawną modą”. Producenci zatem przystają na pragnienia kupujących i bardzo łatwo nam jest teraz znaleźć smartfon w barwie złota. Ale przecież można pójść o krok dalej i wykonać go z tego materiału. Sądzę, że właśnie takie Galaxy S7 oraz S7 edge będą miały wzięcie w świecie pop(kultury) – o ile wcześniej celebrytki pozbędą się swoich iPhone’ów.

 

Na GoldGenie.com właśnie pojawiła się oferta na Samsunga Galaxy S7 oraz S7 edge. Smartfony zostały pokryte 24-karatowym złotem, a to znaczy, że kosztują naprawdę wiele. Na razie trzeba wpłacić jedynie depozyt wielkości 1148,50 funtów – pełna cena urządzenia wynosi 2297 funtów.

 

 

Czy warto? Na to pytanie najlepiej odpowiedzieć sobie samemu. Ja mogę pokazać wyłącznie kilka ujęć ukazujących wygląd złotej S7. Urządzenie na pewno ładniejsze jest w rzeczywistości, gdyż z pewnością nie mieni się tak jak na przedstawionych fotografiach. Niemniej cena tego modelu to kilkanaście tysięcy złotych. Myślę zatem, że grono posiadaczy akurat „tak-bardzo-złotego” Galaxy S7 będzie naprawdę elitarne.

 

samsung_galaxys7_gold_2

 

źródło: PhanDroid

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.