oneplus gallery sklep play

 

OnePlus dotychczas skupiał się przede wszystkim na sprzedaży smartfonów i różnych akcesoriów ze swojego sklepu. Ich autorski system Oxygen OS wydaje się być gdzieś tam dalej w hierarchii firmy, ale tak oto okazuje się, że programiści dostali jeszcze jedno zadanie: zaistnieć w Google Play.

 

Oczywiście jeszcze przed premierą OnePlus Two mogliśmy znaleźć odpowiedni program do oglądania prezentacji tego smartfonu w wirtualnej rzeczywistości. Jednak teraz pojawia się galeria. Bardzo prosta, bardzo minimalistyczna, która dzieli się tak naprawdę tylko na poszczególne zdjęcia, a także kolekcje, które tak naprawdę rozpoznawane są jako foldery. Proste? Niesamowicie proste. Jednak mamy do czynienia z OnePlus, czyli coś musi być nie tak. Okazuje się, że ta galeria jest dostępna tylko i wyłącznie dla smartfonów Chińczyków i to nie wszystkich, gdyż chociażby ich pierwszy model jest niekompatybilny z tą jakże zaawansowaną aplikacją.

 

W takim razie sprawdźcie czy Wam przypadnie do gustu galeria od OnePlus. Znajdziecie ją oczywiście za darmo w sklepie Play: Klik! Warunkiem jest to, że uda Wam się ją zainstalować.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.