ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Każda gra z cyklu Hitman – teraz za jedyne 5 zł! To aż 80% taniej!

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
hitman

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło trochę czasu. Dziś możecie skorzystać z promocji na gry. Chodzi w szczególności o dwa tytuły z serii Hitman. Jeden z nich jest aż o 80% tańszy. Obydwa kupicie za 5 zł. Zobaczcie je poniżej:

  • Hitman: Sniper za 5,42 zł. Gra akcji, w której wcielamy się w rolę sekretnego agenta. Miejscem działań jest Czarnogóra. Wykorzystaj umiejętności zwiadowcze, skradaj się i zabijaj przeciwników. Do ukończenia będziemy mieli aż 150 misji. Do odkrycia jest aż 16 rodzajów karabinów. Możemy rywalizować ze znajomymi lub mierzyć się z innymi w pojedynkę. Gra jest na bieżąco aktualizowana i ma średnią ocen na poziomie 4.4.
  • Hitman GO za 5,44 zł. Łamigłówka turowa z ciekawą oprawą graficzną. Każdy Twój ruch musi być bardzo przemyślany. Zmierz się z zadaniami, które przetestują Twoje umiejętności szpiegowskie. W grze dostępnych jest wielu różnych przeciwników.

 
Warto dodać, że gra Hitman cieszy się dużą popularnością na PC. Jest to seria pięciu części gier komputerowych, w której gracz wciela się w płatnego mordercę, Agenta 47. Hitman łączy klasyczne cechy gier akcji z elementami logicznymi i taktycznymi.
 
źródło: google play, wikipedia

Sprawdź najnowsze wpisy