Plants-vs-Zombies-Heroes-Android-Game-840x424

Gry z serii Plants vs. Zombies cieszą się olbrzymią popularnością i zdobywają sukces na każdej platformie, na jakiej się pojawią. Twórcy na szczęście nie kroczą wydeptaną ścieżką i z każdym kolejnym wydaniem starają się dodać coś nowego, a tym samym urozmaicić nam rozgrywkę. Trailer najnowszej części mówi więc jedno – jest dobrze! A ci, którzy znają się na Hearthstone poczują się jak w domu.

 

Plants vs. Zombies Heroes: The Lawn of a New Battle, to nie tylko długi tytuł, ale również rozbudowana rozgrywka. Będziemy mogli zdecydować, po której stronie barykady chcemy stanąć – atakujących czy też broniących – a następnie opracować specjalną strategię wykorzystującą bohaterskie zdolności każdego z naszych bohaterów. Oprócz trybu dla jednego gracza pojawi się również opcja multiplayer, gdzie ranking odegra rolę silnego motywatora w uzyskiwaniu coraz lepszych wyników.

 

 

Niestety nie jest znana data premiery nowej odsłony Plants vs. Zombies Heroes: The Lawn of a New Battle, a samo określenie rokiem 2016 jest dość mało precyzyjne. Czy warto czekać? Myślę, że odpowiedź nasuwa się sama po obejrzeniu zwiastuna.

 

źródło: Android Central

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.