huawei-p9-out-in-march

Po sukcesie jaki Huawei osiągnęło w poprzednim roku nie ma się co dziwić, że najnowszy flagowy model również zapowiada się niezwykle obiecująco. Słyszeliśmy już wiele na jego temat i widzieliśmy kilka zdjęć ukazujących jego design. Tym razem przyjrzymy się telefonowi z kilku stron na prawdziwych fotografiach. Jak Wam się podoba?

 

Huawei P9 ukazał się w Sieci na kolejnych zdjęciach. Widzimy, że smartfon jest dość cienki i został zamknięty w metalowej obudowie z plastikowymi wstawkami na tyle. Co możemy wyczytać ze zdjęć to na pewno zastosowanie dwóch aparatów – być może działających tak jak to ma miejsce w LG G5. Ponadto na środku urządzenia umieszczono czytnik linii papilarnych, czego w poprzednim modelu, P8 nie było.

 

 

Najnowszy smartfon Huawei cechować się ma 5,2 calowym wyświetlaczem, Kirinem 950 oraz 4 GB RAM. Prawdopodobnie pojawią się aż cztery warianty modelu P9. Ich rozstrzał cenowy jest na tyle zadowalający, że chińska słuchawka może znaleźć swoje miejsce w kieszeni wielu kupujących. Oficjalne ogłoszenie ma nastąpić już za kilka tygodni, 6 kwietnia.

 

Osobiście wygląd Huawei P9 określam jako nijaki. To po prostu niczym niewyróżniające się urządzenie, mimo celowania w półkę Premium. Jednak to dopiero pierwszy wariant kolorystyczny jaki ujrzeliśmy. Mam nadzieję, że pozostałe prezentują się zdecydowanie lepiej.

 

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.