Odblokujesz smartfona w 0.2 sekundy – Oppo R9 z najszybszym czytnikiem linii papilarnych na rynku

Newsy

Oppo-R9-and-R9-Plus-TENAA_1

 

Nie przegap
Huawei Mobile Services – wszystko, co musisz wiedzieć o HMS w jednym miejscu
Huawei Mobile Services hms uslugi co to jest
Rosnąca popularność Huawei Mobile Services, w skrócie HMS, a w Polsce Mobilne Usługi Huawei to nic innego jak wypadkowa rozwoju jednego z największych graczy na mobilnym rynku. Perturbacje światowych mocarstw często zbierają żniwa tam, gdzie byśmy się tego nie spodziewali. Stany Zjednoczone i Chiny wciąż szukają porozumienia, choć najbardziej poszkodowanym wydaje się właśnie Huawei. Gigant […]

Czas – w dzisiejszych czasach ciągle nam go mało. Nic więc dziwnego, że producenci proponują nam urządzenia coraz sprawniejsze, a przede wszystkim szybsze. Oppo poszło w trochę inną stronę, i reklamuje swojego nowego smartfona od innej strony.

 

Chińczycy chwalą się, że czytnik linii papilarnych, który znajdzie się na przodzie urządzenia, będzie w stanie odblokować Oppo R9 w zaledwie 0.2 sekundy. Jest to więc świetny wynik, a dodając do tego resztę specyfikacji w postaci 5.5 calowego ekranu AMOLED FHD, ośmiordzeniowego procesora 1.95 GHz, 4 GB RAM i 32 GB pamięci wewnętrznej, podwójnej kamery 16 MP, baterii 2850 mAh – otrzymamy bardzo ciekawą propozycję.

 

r9

 

Oppo R9 zadebiutować ma 17 marca, a jego cena będzie oscylować w granicach 385 dolarów.

 

Źródło: gsmarena


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x