Nowe zdjęcia HTC 10 zdradzają kolejną, tym razem pozytywną zmianę budowy

Łukasz Pająk Newsy 2016-03-11

htc 10 zdjecia grafika

 

Od HTC oczekuje się tak naprawdę rewolucji, aby ktokolwiek zainteresował się ich flagowym smartfonem przy tak mocnej konkurencji. Zmian będzie naprawdę wiele, ale nie wszystko, co już zostało ujawnione może się podobać. Mimo wszystko teraz do Sieci trafiły kolejne dwa zdjęcia prezentujące model 10.

 

Tajwańczycy od dawna mają problem z poprawnym wykorzystaniem frontowej powierzchni ich smartfonów. Jednak w tym roku znikną głośniki stereo spod i znad wyświetlacza toteż miejsca jest jeszcze więcej. Jak widzicie powyżej, HTC zdecydowało się zrezygnować z klawiszy funkcyjnych na ekranie i przeniesiono je właśnie pod wyświetlacz, co jest bardzo pozytywną zmianą. Irytować jednak może to, że wszystkie przyciski, razem z czytnikiem linii papilarnych, wydają się być za nisko. Mimo wszystko zwróćcie uwagę na wielkość frontowego aparatu, a także maskownicy głośnika do rozmów. Oba te elementy wydają się naprawdę duże, co może świadczyć o nastawieniu tego smartfonu na aparat, a także dobrym dźwięku. Być może wciąż HTC 10 będzie posiadał dwa głośniki stereo: jeden nad wyświetlaczem, a drugi na dolnej krawędzi.

 

Mimo wszystko jestem ciekawy Waszego zdania na temat przemiany Tajwańczyków. Czy prezentuje się całość lepiej od poprzednich modeli czy też HTC będzie żałować swoich zmian?


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x