Android Marshmallow

 
Przedwczoraj Google zaskoczyło wszystkich pokazując kolejną wersję Androida. Nastąpiło to 2 miesiące przed wydarzeniem I/O, gdzie nowe wcielenia systemu są zazwyczaj przedstawiane. Trochę czasu z pewnością minie zanim zielony robot z literą N zostanie oficjalnie wydany, jednak dla niektórych użytkowników może to być już frustrujące.
 
Szczególnie niezadowolone mają prawo być osoby korzystające z urządzeń Samsunga. Posiadacze zeszłorocznych flagowców dopiero co dostali update, ale jak się okazuje jeszcze nie wszyscy na świecie. Producent bardzo długo przeciągał aktualizację ze względu na zbliżającą się premierę Galaxy S7. Niektórzy użytkownicy Galaxy S5 powoli dostają Marshmallow, jednak większość z nich nadal czeka. Posiadacze Note’a 4 póki co mogą o niej pomarzyć. Podobnie niezadowoleni mogą być klienci kupjący „średniaki” tej firmy.
 
Wyraźnie widać, że Samsung nadal ma problem z optymalizacją TouchWiza. Wielu korzystających z telefonów tego producenta narzeka również na duże zużycie baterii podczas, gdy urządzenia są uśpione. Pozostaje mieć tylko nadzieję, że sytuacja zmieni się pod koniec roku, jak firma będzie musiała zaktualizować swoje flagowce do wersji N. Może tym razem zrobi to lepiej i szybciej
 
źródło: własne, sammobile

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.