samsung galaxy s7 oficjalnie premiera11

Samsung Galaxy S7 bądź S7 edge trafił już w ręce szczęśliwców, którzy złożyli zamówienia w preorderze. To był długi czas wyczekiwania i z pewnością każda następna kartka z kalendarza była wyrywana z przyjemnością. W Internecie widzieliśmy już wiele porównań aparatów czy testów benchmarkowych. Pora jednak na bardziej oficjalną reklamę. Oto jak nowe Samsungi prezentują się w telewizji!

 

Już wkrótce w przerwach na reklamy będzie można zobaczyć najnowszą produkcję ukazującą zalety Samsunga Galaxy S7 oraz S7 edge. Co zdążono zawrzeć w minucie nagrania? Najważniejszą sprawą okazał się… aparat. Został on wymieniony już na samym początku – nie tylko będziemy robili zdjęcia jak profesjonaliści, ale również otrzymamy rewelacyjny autofocus. Później zdecydowano się na Samsung Pay pokazując jak bardzo płacenie smartfonem może być proste.

 

 

Nie pominięto również slotu na karty microSD ani nie zapomniano o wodoodporności. Na końcu widzimy akcesorium w postaci kamery 360 stopni i okularów VR. Osobiście gdybym o smartfonie niewiele wiedział i byłbym klientem, który podjąłby decyzję wyłącznie na podstawie reklamy telewizyjnej to niestety, ale nie wyszedłbym ze sklepu z Galaxy S7. W żaden sposób nie jestem w stanie powiedzieć: wow.

 

źródło: Phone Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.