ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Bardzo dobre gry i aplikacje taniej o co najmniej 50% w Google Play. Sprawdźcie sami

Autor: Adam Lulek Kategoria: Aplikacje
Google Play Sale

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło trochę czasu. Dziś możecie skorzystać z obniżek na gry i aplikacje. Są one przecenione o co najmniej 50% i nie należą do byle jakich. Zobaczcie je:
 

  • Tiny Guardians – 9,99 zł. Rysunkowa strategia z cyklu tower defense bez wież. Przyzywajcie unikalnych obrońców, aby ochronić Lunalie przed przeróżnymi wrogami, w czasie gdy ona szuka swojej ciotki.
  • Punch Club – 14,48 zł. Twój ojciec został brutalnie zamordowany na Twoich oczach. Teraz musisz ciężko trenować, jeść kurczaka i bić „kolesi” w twarz, aby zdobyć odpowiednią pozycję w rankingu i dowiedzieć się kto zakończył żywot Twojego taty.
  • Shazam Encore – 7,79 zł. Płatna wersja znanego „rozpoznawacza muzyki”.
  • Mindroid PRO Unlock – 5,99 zł. Ciekawa aplikacja symulacyjna, która oddziałuje na Twój mózg. Oparta na wizualnych symulacjach. Osoby, które mają problemy z epilepsją nie powinny z niej korzystać!
  • MathStudio Express – 48,27 zł. Droga, aczkolwiek świetna aplikacja dla amatorów i fanów matematyki. Znajdziemy tutaj doskonałe narzędzia, które przydadzą się w niejednych obliczeniach.
  • Kalendarz DigiCal+ – 14,95 zł. Nasz terminarz i organizer oferuje wiele widoków kalendarza, stylowe widżety oraz zintegrowaną prognozę pogody z całego świata, abyś mógł łatwo i efektywnie planować swoje zajęcia na telefonie i tablecie. DigiCal+ to wersja premium DigiCal. Kupując DigiCal+ otrzymujesz dostęp do płatnych opcji i wspierasz dalszy rozwój opcji i funkcji aplikacji.

 
Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: własne, Google Play

Sprawdź najnowsze wpisy