Niedawno pisaliśmy o dostępności Motoroli Backflip na rynku amerkańskim, dziś możemy zaprezentować krótką wideo-recenzję dzięki portalowi AndroidCentral.com.

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Z załączonego filmiku widać, że prezentowany sprzęt nie jest demonem szybkości lecz wręcz przeciwnie. Płynność jego działa pozostawia wiele do życzenia i może wprowadzić użytkownika w stan lekkiego poddenerwowania, zwiększonej nadpobudliwości, nerwicy, a w skrajnych przypadkach nawet do zachowań maniakalnych. Trzeba przyznać, że Motorola nie popisała się tym modelem, a wystarczyło tak niewiele – szybszy procesor lub bardziej dopracowane oprogramowanie; cóż pozostaje czekać na aktualizację.

Ogólnie rzecz biorąc, informacja o powolnym działaniu Motoroli Backflip jest dosyć smutna, gdyż wizualnie smartfone prezentuję się ciekawie, a zastosowane w nim niecodzienne rozwiązania (dotyczących m.in. klawiatury, touchpad’a), nadają urządzeniu specyficznego charakteru.

{youtube}1suL4cYk1oY{/youtube}
Paweł Bis