[WIT #46] Ile dalibyście za iPhone’a? Ten nastolatek sprzedał niemowlę…

mm Adam Lulek Newsy 2016-03-13

iPhone 5c

 
iPhone’y nie są zapewne obiektami pożądania fanów Androida, jednak sprzedają się bardzo dobrze na całym świecie. Szczególnie w USA cieszą się niezwykłą popularnością. Nie wszystkich jednak stać na tak drogi sprzęt. Najnowsze flagowce firmy z Cupertino zaliczają się bowiem do najdroższych smartfonów na rynku. Są jednak osoby, które marzą o tego typu urządzeniach.
 
Pewien 19-latek z Chin sprzedał swoją własną córkę, która miała zaledwie 18 dni. Sytuacja miała miejsce w mieście Tong’an w prowincji Fujian. Potencjalny nabywa znalazł się na czacie. Nieznajomy zapłacił klientowi $ 3500. Chłopak kupił za nie iPhone’a oraz motor. Matka dziecka została zatrzymana przez policję. Jej tłumaczenie było szokujące: „sama byłam adoptowana i wielu ludzi w moim rodzinnym mieście sprzedaje swoje pociechy, ponieważ nie mogą ich wychowywać. Naprawdę nie wiedziałam, że to nielegalne”.
 
Zarówno ojciec jak i matka zostali skazani. „Tata” jedynie na trzy lata więzienia, a „mama” otrzymała wyrok w zawieszeniu na dwa i pół roku, ponieważ sędzia uwzględnił ich trudną sytuację finansową. Warto dodać, że sprzedanym dzieckiem zajmuje się siostra kupca
 
WIT – czyli Wieści Innej Treści – newsy dotyczące wszystkiego co NIE związane z Androidem. Daj innym przeczytać, to tylko 2 posty w tygodniu.
źródło: phonearena • Adrian Kijek

  Smieszy mnie jak ktos pisze ze iphone jest drogi np flagowce samsunga sa drozsze a inna sprawa ze szybko traca na wartosci gdzie iphone ja trzyma bardzo dlugo

 • stark2991

  Rozumiem ideę WIT izazwyczaj nic nie mówię ale takie Onetowe newsy tutaj? Miejże trochę powagi, autorze…

 • Diggy Orwel

  ” WIT – czyli Wieści Innej Treści – newsy dotyczące wszystkiego co NIE związane z Androidem. Daj innym przeczytać, to tylko 2 posty w tygodniu. ”

  No i o 4 posty za wiele.
  Każdy z Was pisze co chwile treści niezwiązane z tematyką strony a Wy się dziwicie czemu tyle hejtu się leje.
  Może warto się „przebranżowić” ? W Waszym przypadku wystarczyłaby zmiana nazwy.

 • Wasaga Kijoko

  2 niemowlaki bym dał ale za 6s plus 64 gb z fajnym casem

 • Szymon L

  idiotPhone i wszystko jasne.

 • christeros

  Ja chcę Z1 z wszystkimi akcesoriami wymienić na 4S 16GB 🙂

  • NarestoN

   4s jest słaby od iosa 9

 • Pietr

  Fanów Androida? To jeszcze nwm co Pan redaktor tu robi i nie pisze newsów na jakimś forum o srajfoniex