leeco le 2 2 (2)

Pamiętacie pierwszy smartfon na rynku wyposażony w Snapdragona 820? To oczywiście model Le 1s firmy LeEco (niegdyś LeTV). Wszystko wskazuje na to, że już wkrótce pojawi się następca tego urządzenia. A na dobry początek możemy mu się przyjrzeć na aż czterech zdjęciach, które wyraźnie sugerują, że mamy tutaj do czynienia z klasą premium.

Następca ochrzczony został imieniem LeEco Le 2 i względem poprzednika zmienił się delikatnie jego wygląd – wszak wraz ze zmianą nazwy firmy, musiano dokonać pewnych przekształceń np. logo. Przechodząc jednak do kwestii podzespołów, Le 2 pojawi się w dwóch wersjach. Jedna z nich wyposażona będzie w Snapdragona 820, druga natomiast w jednostkę MediaTek Helio X20. Smartfon posiadać będzie 4 GB RAM oraz 21-megapikselowy aparat główny. Nie może zabraknąć ultradźwiękowego skanera linii papilarnych oraz USB typu C.

Urządzenie cechuje się dwiema maskownicami, co może sugerować obecność dwóch głośników. Ich umiejscowienie to dolna krawędź smartfonu, co powinno pozwolić na głośne granie i zminimalizować ryzyko zagłuszenia. Po zdjęciach można również sądzić, że LeEco Le 2 wykonany został z metalu, choć na oficjalne potwierdzenie będziemy musieli jeszcze poczkeać. Jednak to kwestia wyłącznie kilku tygodni.

źródło: GSM Arena

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.