ANDROID.COM.PL – społeczność entuzjastów technologii

Xiaomi szykuje kolejne nowe smartfony! Tym razem z linii Redmi?

Autor: Adam Lulek Kategoria: Newsy
xiaomi mi5 w polsce
Xiaomi 4 warianty

 
Xiaomi Mi 5 to smartfon, który wzbudził ogromne emocje podczas targów MWC. Według Was, okazał się on najlepszą premierą wydarzenia, bijąc takie „gwiazdy” jak Samsung Galaxy S7 i S7 Edge, LG G5, czy najnowsze flagowce od Sony. Nic dziwnego, ponieważ za niską cenę (znacznie odbiegającą od tegorocznych debiutantów) dostajemy telefon ze świetnymi parametrami. Ponadto będzie on dostępny w Polsce wraz z Mi 4S, o czym pisaliśmy TUTAJ.
 

 
Wygląda jednak na to, że firma nie poprzestanie na wspomnianych modelach w tym roku. W Internecie pojawiły się certyfikaty 3C czterech modeli producenta. Prawdopodobnie chodzi o 4 różne wersje jednego urządzenia. Zostały one oznaczone numerami: 2015810, 2015817, 2015818, 2015819. W zestawieniu widać również jakiej ładowarki będą one używały, co wskazuje, że smartfony te mogą należeć do linii Redmi.
 
Z drugiej jednak strony ostatnio widzieliśmy nowy model z tej rodziny i był to Redmi Note 3 z procesorem Snapdragon 650. Być może jest to jego bardziej budżetowa wersja. Niewielkie są szanse na to, iż będzie to Xiaomi Edge z zagiętym wyświetlaczem. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, z pewnością Was o tym poinformujemy.
 

źródło: gizmochina

Sprawdź najnowsze wpisy