xiaomi mi5 w polsce

 
Xiaomi Mi 5 to smartfon, który wzbudził ogromne emocje podczas targów MWC. Według Was, okazał się on najlepszą premierą wydarzenia, bijąc takie „gwiazdy” jak Samsung Galaxy S7 i S7 Edge, LG G5, czy najnowsze flagowce od Sony. Nic dziwnego, ponieważ za niską cenę (znacznie odbiegającą od tegorocznych debiutantów) dostajemy telefon ze świetnymi parametrami. Ponadto będzie on dostępny w Polsce wraz z Mi 4S, o czym pisaliśmy TUTAJ.
 
Xiaomi 4 warianty
 
Wygląda jednak na to, że firma nie poprzestanie na wspomnianych modelach w tym roku. W Internecie pojawiły się certyfikaty 3C czterech modeli producenta. Prawdopodobnie chodzi o 4 różne wersje jednego urządzenia. Zostały one oznaczone numerami: 2015810, 2015817, 2015818, 2015819. W zestawieniu widać również jakiej ładowarki będą one używały, co wskazuje, że smartfony te mogą należeć do linii Redmi.
 
Z drugiej jednak strony ostatnio widzieliśmy nowy model z tej rodziny i był to Redmi Note 3 z procesorem Snapdragon 650. Być może jest to jego bardziej budżetowa wersja. Niewielkie są szanse na to, iż będzie to Xiaomi Edge z zagiętym wyświetlaczem. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, z pewnością Was o tym poinformujemy.
 

źródło: gizmochina

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.