nexus lineup

 

Nie przegap
Nie pozwól, by cię inwigilowano – zainwestuj w VPN!
polacy internet
Żyjemy w czasach, w których słowa „prywatność” i „internet” niekoniecznie idą w parze. W Sieci jesteśmy obserwowani cały czas, co oczywiście nie oznacza, że musimy się na to godzić. Są bowiem rozwiązania, które pozwalają ukryć swoją prawdziwą tożsamość w internecie i tym samym utrudnić osobom trzecim podglądanie naszych zachowań. Niewiele osób wie, że kilka lat temu […]

Seria Nexus miewa swoje wzloty i upadki. Ewidentnie to LG tworzy najciekawsze i najbardziej atrakcyjne urządzenia dla Google, chociaż Nexus 5X nie został ciepło przyjęty. Jednak Nexusy 4 i 5 to hity same w sobie. W takim razie z kim Amerykanie chcą się na dłużej związać? Na pewno nie z LG…

 

Po targach Mobile World Congress Koreańczycy przyznali, że muszą skupić się na własnej marce i nie będą robić nowych Nexusów. Jednak na pewnej chińskiej stronie został niejako ujawniony dokument, który sugeruje, że przez przynajmniej 3 lata nie będziemy musieli się zastanawiać kto stworzy nowe smartfony dla Google. Będzie to oczywiście HTC, które jest typowane na tegorocznego producenta pomagającemu Amerykanom. Tajwańczykom z pewnością przyda się takie zlecenie i – być może – jak Google złoży zamówienie to HTC, bez swoich udziwnień, stworzy naprawdę interesujące urządzenia, a tak teoretycznie zapowiada się tegoroczna edycja. Jednak mogą pojawiać się pytania czemu smartfony, a nie tablety? Pamiętacie Nexusa 9? Wiele osób już o nim zapomniało, gdyż po prostu okazał się niewypałem.

 

Mimo wszystko pamiętajcie, że to plotki. Równie dobrze może okazać się, że to Sony będzie przez te trzy lata tworzyć Nexusy – w końcu też ich oddział mobilny „upada”. Jednak chcielibyście rok w rok widzieć smartfony Google od HTC?

 

 

źródło: mydrivers.com
Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.