xiaomi mi5 w polsce

Xiaomi Mi5 to urządzenie obok którego nie można przejść obojętnie. Bijące rekordy w AnTuTu, zostawiające za sobą konkurencję w postaci Samsunga Galaxy S7 i LG G5. Aż wreszcie najlepszy smartfon targów Mobile World Congress 2016 wybrany przez Was. Jeśli zatem jesteście zainteresowani zakupem i czekacie na okazję, spieszę z wiadomością, że już wkrótce dostępny on będzie w polskiej ofercie!

 

Jak podaje xiaomi.com.pl ich oferta wkrótce powiększy się o kolejne propozycje – będą to Xiaomi Mi4S oraz wszystkie wersje modelu Mi5. Flagowca zatem będzie można nabyć zarówno w opcji 3/32, jak i 3/64 oraz 4/128 GB. Model Xiaomi Mi4S również pojawi się we wszystkich wariantach kolorystycznych.

 

Niestety nie jest jeszcze wiadome w jakich cenach urządzenia będzie można zakupić oraz kiedy dokładnie pojawią się one w sklepie. Jednak jak zapewnia administartor, już wkrótce wystartuje możliwość składania preorderów. Warto zatem śledzić stronę, gdyż każdy klient, który załapie się na przedsprzedaż dostanie specjalny kupon rabatowy.

 

Co najważniejsze, wszystkie ceny podane na xiaomi.com.pl zawierają już wliczony podatek VAT. Xiaomi.com.pl udziela również gwarancji na smartfony, więc w żadnym wypadku nie będziemy musieli się bawić z wysyłaniem paczki do Chin.

 

źródło: xiaomi.com.pl

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.