galaxy-s7-edge-canon-eos-70d-karsilastirma

Samsung Galaxy S7 już wiele razy pokazał nam moc swojego aparatu. Za każdym razem zmuszał mnie do zbierania szczęki z podłogi. Zarówno zdjęcia, jak i nagrania wideo wykonane tym urządzeniem są po prostu rewelacyjne. Jednak w rywalizacji smartfon vs smartfon wynik był już z góry przesądzony, dlatego też poprzeczkę trzeba było dnieść nieco wyżej. Tak też przed Wami test Galaxy S7 edge vs Canon 70D!

 

Już wielokrotnie widzieliśmy jak tegoroczny flagowiec Samsunga „miażdżył” swoich konkurentów w pojedynku na aparaty. Nie oszczędził nawet swojego poprzednika, modelu S6. Dlatego warto zobaczyć jak urządzenie poradzi sobie w konkurencji z profesjonalnym sprzętem z półki lustrzanek, Canonem 70D. Samsung Galaxy S7 cechuje się autofocusem Dual Pixel, znanym właśnie z profesjonalnych aparatów.

 

Poniżej znajduje się test wykonany w normalnych warunkach oświetleniowych.

 

 

Tutaj z kolei widzimy, jak Samsung Galaxy S7 edge oraz Canon 70D radzą sobie w ciemności.

 

 

Gdyby nie podpisy, byłbym pewien, że to właśnie Canon króluje. Różnica w łapaniu focusa jest wyraźnie zauważalna. Trzeba zatem przyznać, że 12-megapikselowa matryca zastosowana przez Samsunga w modelu Galaxy S7 edge jest po prostu strzałem w dziesiątkę i dla osób poszukujących smartfonu do zdjęć wybór zdaje się już być czystą formalnością.

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Kamil Lewicki

Pasjonat dobrej kuchni i technologiczny geek. Mówi, że grywa w squasha, choć to raczej squash pogrywa z nim. Niegdyś zapalony fan ROMów i kerneli. Niezmiennie esteta.