Motorola RAZR M w Japonii

Newsy

Może i ta wiadomość nie wniesie dużo w wasze życie, jednak wydaje mi się, ze Motorola RAZR M jest na tyle ciekawym smartfonem, że warto o nim pisać. Ostatnio podcaście mówiliśmy o tym że Motorola wycofuje swoje przedstawicielstwa na całym Starym Kontynencie, a jak wygląda sytuacja w Azji? RAZR M ma mieć swoją premierę 26 października i ma być oferowana przez sieć Softbank. Jak zapewne się domyślacie, smartfon ten jest kompatybilny z usługami 4G LTE w tej sieci komórkowej. Dodatkowo pierwsze 10000 klientów kupujących nową Motorolę otrzyma dodatkowo Power Pack  P4000. Każdy, kto chce wypróbować RAZR M przed zakupem powinien udać się na specjalne wydarzenie w Tokio, które odbędzie się 27 i 28 października oraz 3 i 4 listopada.

Nie przegap
Najlepsze aplikacje z AppGallery – gry i programy, które warto pobrać
huawei appgallery sklep play zastepstwo
AppGallery to jeden z największych sklepów z programami i grami na Androida. Stanowi on część Huawei Mobile Services i już pokrótce przybliżyliśmy Wam, jak tak naprawdę on działa oraz co oferuje. Tymczasem sprawdźmy, co konkretnie skrywa to miejsce. O ile sam sklep prowadzi rankingi tytułów, które cieszą się największym zainteresowaniem, to postanowiłem wybrać dla Was […]

RAZR M został wyposażony w procesor Snapdragon S4 o taktowaniu 1.5 GHz wspomagane przez 1GB pamięci operacyjnej RAM. Multimedia są wyświetlane na 4.3″ ekranie o rozdzielczości qHD, a całość działa pod kontrolą Androida 4.0.4 Ice Cream Sandwich.

Źródło: Android Central


Przewiń stronę, by przeczytać kolejny wpis
x