xiaomi powerbank

 

Nie przegap
Bsafer.pl – chroń i kontroluj swoje dane osobowe, zanim będzie za późno
bsafer.pl
Ochrona danych osobowych to poniekąd problem, który jeszcze nie pojawił się w świadomości zbyt wielu osób. Głośno zrobiło się o nim dopiero w momencie, gdy Unia Europejska wprowadziła RODO (Rozporządzenie o Ochronie Danych Osobowych). Jednak głośno było tylko dlatego, że trzeba było się dostosować i miało to wydźwięk nie tak pozytywny, jak oczekiwaliby tego sami […]

Powerbanki Xiaomi cieszą się sporą popularnością, co potwierdzają same wyniki sprzedaży. Podążając dalej tą niszą, Chińczycy postanowili rozszerzyć swoją ofertę banków energii. Nowy produkt ma być oczywiście tani, ale i powinien zadowolić osoby, którym przeszkadzała grubość poprzednich banków energii tej firmy.

 

Nowy powerbank ma pojemność 10000 mAh, i jest, jak na powerbank bardzo cienki – posiada jedyni 12,58 mm grubości. Xiaomi do swojego nowego produktu dołączy także przejściówkę USB typu C, co pozwoli ładować praktycznie wszystkie dostępne na rynku urządzenia.

 

Nowy bank energii od Xiaomi został wyceniony na kwotę 22 dolarów. Musicie przyznać, że jest to świetna propozycja – jednak trzeba się liczyc z tym, że u sprzedawców będzie on oczywiście trochę droższy.

 

Źródło: gizchina
Paweł Bilski

Kinoman, podróżnik, koszykarz amator, ale przede wszystkim fan mobilnych technologii.