Worms 4

 
Od pewnego czasu, co kilka dni znajduję dla Was kilka ciekawych promocji w sklepie Google. Od ostatniego postu dotyczącego okazji w Google Play minęło trochę czasu. Dziś możecie skorzystać z obniżek na gry. Jeden tytuł na pewno znacie, chodzi o Worms 4. Pozostałe tytuły, to również produkty stworzone przez Team 17. Zobaczcie je:
 

  • Worms 4 – 7,99 zł. Strategia, w której mamy do dyspozycji armię robaków, która musi przy pomocy różnego rodzaju uzbrojenia (krowy, owce, pociski) zniszczyć przeciwnika. Tytuł ten cieszy się bardzo dużą popularnością na pecetach. Warto więc dać mu szansę w wersji mobilnej.
  • Flockers – 2,49 zł. Łamigłówka pełna czarnego humoru. Naszym zadaniem będzie uratować owce. Mają one różne możliwości i są bardzo utalentowane. Do wyboru jest 18 tego typu zwierząt. Do przejścia czeka na nas aż 60 poziomów.
  • Superfrog HD – 2,49 zł. Platformówka, w której wcielamy się w żabę. Moc rozrywki zapewni nam 24 poziomów, które powinniśmy przejść.
  • Alien Breed – 2,49 zł. Gra zręcznościowa w klimacie sci-fi. Do dyspozycji mamy 4 nowe poziomy oraz 12 poziomów specjalnych.

 
Czas promocji jest ograniczony.
 
źródło: własne

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Adam Lulek

Doktor nauk ekonomicznych w dyscyplinie finanse, wykładowca, maniak GPW, gier strategicznych, smartfonów i nowych technologii. Sympatyk kolejnictwa i muzyki elektronicznej.