Cyfrowy Polsat już jutro udostępni własny komunikator internetowy o nazwie „Halo”, który będzie dostępny dla abonentów operatora. Dzięki niemu użytkownicy będą mogli za darmo rozmawiać i pisać SMS-y. Jak zapowiada operator osoby korzystające z mobilnego internetu HSPA+ i LTE nie będą mieli pobieranych danych z wykupionego transferu w trakcie korzystania z aplikacji.

Każdy użytkownik ma prawo do zainstalowania oprogramowania na trzech urządzeniach. Aplikacja będzie oczywiście bezpłatna i ma posiadać zintegrowaną książkę adresową, wyszukiwarkę kontaktów i rejestr nawiązanych połączeń. Z aplikacji można będzie także korzystać na komputerach stacjonarnych. Dla osób korzystających z Androida minimalne wymagania sprzętowe to Android 2.2, procesor o taktowaniu 800 MHz oraz 512 MB pamięci RAM.

Źródło: Cyfrowy Polsat
Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Cezary Zapała

W redakcji pracowałem od stycznia 2012 do maja 2013 roku. Wcześniej zaś pisałem do e-zinu ActionMag Komputery. Aktualnie jestem właścicielem agencji kreatywnej Media Machine. Wolny czas, którego niestety mam coraz mniej poświęcam na zgłębianie informacji z takich dziedzin jak prawo, webmastering, trendy w Sieci, marketing oraz inwestycje budowlane.