lg v10 zerolemon 9000 mah akumulator

 

Największą bolączką dzisiejszych smartfonów są ich akumulatory, wiadomo. Jednak na tym fakcie zarabiają producenci przeróżnych akcesoriów dla mobilnych urządzeń. Tak oto pojawiła się ciekawa propozycja dla użytkowników LG V10, którzy uważają, że ich smartfon działa za krótko na jednym ładowaniu ogniwa.

 

ZeroLemon, firma, która w swojej ofercie ma wiele propozycji „ekstremalnych” akumulatorów mających gdzieś ostateczny design i użyteczność, zaprezentowała właśnie swoją najnowszą baterię dla V10’tki. Smartfon standardowo posiada akumulator o pojemności 3000 mAh, a bohater tego wpisu potraja tę wartość. Jak możecie zauważyć na początku newsa, LG zdecydowanie urosło i tak oto jego grubość w nowej obudowie wynosi 17,8 mm, a więc ponad dwukrotnie więcej niż normalnie.

 

lg v10 zerolemon akumulator 9000 mah etui

 

Jednak trzeba mieć również na uwadze, że akumulator od ZeroLemon nie wspiera łączności NFC, a więc chcący zainwestować blisko 250 złotych muszą się z tym faktem liczyć. Samo etui mające zastąpić tradycyjną pokrywę akumulatora zostało wykonane z plastiku ułatwiającego chwyt urządzenia, co przy takich wymiarach (V10 samo w sobie jest bardzo duże) może okazać się niezbędne.

 

W takim razie znajdą się chętni na taką propozycję? Jest ona do nabycia chociażby na Amazonie (Klik!). W ofercie znajdziecie podobne akcesoria i ogniwa dla innych smartfonów.

 

 

źródło: Android Police

Google News
Obserwuj ANDROID.COM.PL w Google News i bądź zawsze na bieżąco!
Obserwuj

Łukasz Pająk

Wieczny student informatyki, ale już magister inżynier, niedoszły żołnierz, pasjonat mobilnych technologii, motoryzacji i broni, jeden z nielicznych fanów polskiej koszykówki.